Retro pokoje

od 500 Kč za noc

Ubytovat se můžete i ve dvoulůžkových Retro pokojích, které jsou umístěny ve třetím patře chaty. Tyto pokoje jsou zachovány v původním stylu 80. let minulého století. Toaleta a koupelna se nachází ve společných prostorách na konci chodby 3. patra ( koupelny rekonstruovány v roce 2000). Pokoje disponují manželskými či oddělenými postelemi, úložnými prostory a vlastním umyvadlem. V tomto typu ubytování na Vás dýchne čas „Vašeho mládí a školních výletů“.

Příplatky

  • Příplatek za domácího mazlíčka: 150 Kč/noc
  • Dítě do 3 let zdarma (bez nároku na vlastní lůžko)
  • Dětská postýlka včetně lůžkovin za jednorázový poplatek 250 Kč (na vyžádání)

Check-in a check-out

  • Check-in: v den příjezdu jsou apartmány připraveny od 14 hodin.
  • Check-out: v den odjezdu musí být apartmán vyklizen do 10 hodin.
  • Late check out v 16 hod je možný za příplatek 300 Kč, pokud bude možnost

Podmínky a storna

Rezervace se považuje za platnou po zaplacení min. 50% z ceny pobytu bezhotovostním bankovním převodem. V případě nezaplacení zálohy do stanoveného termínu 7 dnů od potvrzení rezervace jsme oprávněni rezervaci pobytu zrušit bez dalšího upozornění. Doplatek za ubytování se hradí druhý den ráno po nástupu na pobyt. Je možné platit v hotovosti nebo kartou. Doplatek může být také uhrazen před příjezdem opět přes bankovní převod. Zaplacením zálohy host souhlasí s platebními podmínkami.

V případě zrušení rezervace ze strany klienta 28 a více dní před začátkem pobytu, bude vráceno 100% zálohy. V případě, že je rezervace zrušena do 14 dní před nástupem, vrací se 50% zálohy, do 2 dní se vrací 25% zálohy. Při zrušení rezervace později než 2 dny před nástupem pobytu nebude záloha vrácena. V případě nedodržení data nástupu bez informování odpovědného zaměstnance penzionu o pozdějším nástupu záloha automaticky propadá a ubytování bude nabídnuto dalším zájemcům.

Menu