Apartmány a ceny

Dvoulůžkové apartmány

od 800 Kč za noc

Nabízíme dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, kuchyňkou, jídelním stolem, úložnými prostory a manželskou postelí.

Fotografie pokojů budou doplněny při dokončování rekonstrukce na jaře 2021.

Čtyřlůžkové apartmány

od 1600 Kč za noc

Naše čtyřlůžkové apartmány jsou vybaveny oddělenou ložnicí s manželskou postelí, koupelnou, kuchyňkou, jídelním stolem, úložnými prostory, 2. manželskou postelí v obývacím pokoji s možností přistýlky.

Fotografie pokojů budou doplněny při dokončování rekonstrukce na jaře 2021.

Superior čtyřlůžkový apartmán

od 1800 Kč za noc

Superior čtyřlůžkový apartmán disponuje koupelnou s vanou a oddělenou toaletou. Dále kuchyňkou, oddělenou ložnicí s manželskou postelí, jídelním stolem, úložnými prostory a možností přistýlky.

Fotografie pokojů budou doplněny při dokončování rekonstrukce na jaře 2021.

Pokoj pro invalidy

od 700 Kč za noc

Kompletně bezbariérový pokoj v přízemí. Apartmán disponuje speciálně upraveným bezbariérovým sprchovým koutem a toaletou.

Fotografie pokojů budou doplněny při dokončování rekonstrukce na jaře 2021.

Příplatky

  • Příplatek za přistýlku: 300 Kč/noc
  • Příplatek za domácího mazlíčka: 150 Kč/noc
  • Dítě do 3 let zdarma (bez nároku na vlastní lůžko)
  • Dětská postýlka včetně lůžkovin za jednorázový poplatek 250 Kč (na vyžádání)

Check-in a check-out

  • Check-in: v den příjezdu jsou apartmány připraveny od 14 hodin.
  • Check-out: v den odjezdu musí být apartmán vyklizen do 10 hodin.
  • Late check out v 16 hod je možný za příplatek 300 Kč, pokud bude možnost

Podmínky a storna

Rezervace se považuje za platnou po zaplacení min. 50% z ceny pobytu bezhotovostním bankovním převodem. V případě nezaplacení zálohy do stanoveného termínu 7 dnů od potvrzení rezervace jsme oprávněni rezervaci pobytu zrušit bez dalšího upozornění. Doplatek za ubytování se hradí druhý den ráno po nástupu na pobyt. Je možné platit v hotovosti nebo kartou. Doplatek může být také uhrazen před příjezdem opět přes bankovní převod. Zaplacením zálohy host souhlasí s platebními podmínkami.

V případě zrušení rezervace ze strany klienta 28 a více dní před začátkem pobytu, bude vráceno 100% zálohy. V případě, že je rezervace zrušena do 14 dní před nástupem, vrací se 50% zálohy, do 2 dní se vrací 25% zálohy. Při zrušení rezervace později než 2 dny před nástupem pobytu nebude záloha vrácena. V případě nedodržení data nástupu bez informování odpovědného zaměstnance penzionu o pozdějším nástupu záloha automaticky propadá a ubytování bude nabídnuto dalším zájemcům.

Menu