Apartmány

Studio Deluxe (2+1)

Jednopokojové studio s manželskou postelí, kuchyňským koutem, vlastní koupelnou s WC, jídelním stolem, TV a s možností přistýlky.

Manželská postel je široká 160 cm, kuchyňský kout je plně vybaven k vaření (varná konvice, varná deska, myčka a veškeré nádobí), součástí vybavení koupelny jsou ručníky a fén. Přistýlka po rozložení je široká 80 cm.

WiFi zdarma
TV
Sprcha
Skříň
Manželská postel
Ručníky
Kuchyňské potřeby
Přistýlka

Apartmán Deluxe s výhledem na hory (4+1)

Apartmán s výhledem na hory, s oddělenou ložnicí, kuchyňským koutem, jídelním stolem, vlastní koupelnou se samostatným WC, TV, s možností přistýlky.

Výhled na hřebeny Orlických hor. Manželská postel je široká 160 cm, kuchyňský kout je plně vybaven k vaření (varná konvice, varná deska, myčka a veškeré nádobí), součástí vybavení koupelny jsou ručníky a fén. Toaleta je oddělená. TV v ložnici i v obýváku. Přistýlka po rozložení je široká 80 – 100 cm.

WiFi zdarma
TV
Sprcha
Skříň
Manželská postel
Ručníky
Pohovka
Kuchyňské potřeby
Přistýlka

Apartmán Superior s vanou (4+1)

Apartmán s oddělenou ložnicí, kuchyňským koutem, jídelním stolem, koupelnou s vanou se samostatným WC, TV, s možností přistýlky.

Manželská postel je široká 160 cm, kuchyňský kout je plně vybaven k vaření (varná konvice, varná deska, myčka a veškeré nádobí), součástí vybavení koupelny jsou ručníky a fén. Toaleta je oddělená. TV v ložnici i v obýváku. Přistýlka po rozložení je široká 80 cm. Apartmán se nachází v přízemí.

WiFi zdarma
TV
Sprcha
Vana
Skříň
Manželská postel
Ručníky
Pohovka
Kuchyňské potřeby
Přistýlka

Apartmán Deluxe s výhledem na hory pro 6 (4+2)

Apartmán s výhledem na hory, s oddělenou ložnicí, kuchyňským koutem, jídelním stolem, vlastní koupelnou se samostatným WC, TV, s možností 2 přistýlek.

Výhled na hřebeny Orlických hor. Manželská postel je široká 160 cm, kuchyňský kout je plně vybaven k vaření (varná konvice, varná deska, myčka a veškeré nádobí), součástí vybavení koupelny jsou ručníky a fén. Toaleta je oddělená. TV v ložnici i v obýváku. Přistýlka po rozložení je široká 100 cm.

WiFi zdarma
TV
Sprcha
Skříň
Manželská postel
Ručníky
Pohovka
Kuchyňské potřeby
Přistýlka

Apartmán Superior (4+1)

Apartmán s oddělenou ložnicí, kuchyňským koutem, jídelním stolem, vlastní koupelnou se samostatným WC, TV, s možností přistýlky.

Manželská postel je široká 160 cm, kuchyňský kout je plně vybaven k vaření (varná konvice, varná deska, myčka a veškeré nádobí), součástí vybavení koupelny jsou ručníky a fén. Toaleta je oddělená. TV v ložnici i v obýváku. Přistýlka po rozložení je široká 80 cm. Apartmán se nachází v 1. patře.

WiFi zdarma
TV
Sprcha
Skříň
Manželská postel
Ručníky
Pohovka
Kuchyňské potřeby
Přistýlka

Studio Deluxe (2+0)

Jednopokojové studio s manželskou postelí, kuchyňským koutem a vlastní koupelnou s WC, s jídelním stolem, TV, bez možnosti přistýlky.

Manželská postel je široká 160 cm, kuchyňský kout je plně vybaven k vaření (varná konvice, varná deska, myčka a veškeré nádobí), součástí vybavení koupelny jsou ručníky a fén, ve studiu se nachází malý jídelní stůl.

WiFi zdarma
TV
Sprcha
Skříň
Manželská postel
Ručníky
Kuchyňské potřeby

Studio Deluxe – bezbariérový přístup (2+0)

Jednopokojové studio s manželskou postelí, kuchyňským koutem, vlastní bezbariérovou koupelnou s WC, jídelním stolem, TV, bez možnosti přistýlky.

Manželská postel je široká 160 cm, kuchyňský kout je plně vybaven k vaření (varná konvice, varná deska, myčka a veškeré nádobí), součástí vybavení koupelny jsou ručníky a fén. Pokoj se nachází v přízemí a vstup do hotelu je bezbariérový.

WiFi zdarma
TV
Sprcha
Skříň
Manželská postel
Ručníky
Kuchyňské potřeby

Příplatky

  • Příplatek za přistýlku: 300 Kč/noc
  • Příplatek za domácího mazlíčka: 150 Kč/noc
  • Dítě do 3 let zdarma (bez nároku na vlastní lůžko)
  • Dětská postýlka včetně lůžkovin za jednorázový poplatek 250 Kč (na vyžádání)

Check-in a check-out

  • Check-in: v den příjezdu jsou apartmány připraveny od 14 hodin.
  • Check-out: v den odjezdu musí být apartmán vyklizen do 10 hodin.
  • Late check out v 16 hod je možný za příplatek 400 Kč (dvoulůžkové), 700 Kč (čtyřlůžkové), pokud bude možnost

Podmínky a storna

Rezervace se považuje za platnou po zaplacení min. 50% z ceny pobytu bezhotovostním bankovním převodem. V případě nezaplacení zálohy do stanoveného termínu 7 dnů od potvrzení rezervace jsme oprávněni rezervaci pobytu zrušit bez dalšího upozornění. Doplatek za ubytování se hradí bankovním převodem a musí být připsán na účet nejpozději v den nástupu na pobyt. Zaplacením zálohy host souhlasí s platebními podmínkami.

V případě zrušení rezervace 30 a více dní před začátkem pobytu, bude vráceno 90% z ceny ubytování. V případě, že je rezervace zrušena do 15 dní před nástupem, vrací se 75% z ceny ubytování, v případě zrušení pobytu 0 – 14 dní před nástupem se vrací 50% z ceny pobytu. V případě nedodržení data nástupu bez informování aparthotelu o pozdějším nástupu záloha automaticky propadá a ubytování bude nabídnuto dalším zájemcům.